Moto bloger

Blog o samochodach dla kierowców i nie tylko

Jak znaleźć kredyt na samochód?

Grudzień 06, 2013 Autor: Moto bloger Kategoria: kupno samochodu, wpisy gościnne

Dzisiejszy rynek przesycony jest różnymi propozycjami kredytowymi. Potrzeby klientów są duże, ale tak samo wiele jest ofert bankowych, z których możemy wybierać tę najlepszą dla nas. Nie każdy potrzebuje tego samego. Jednej osobie zależy na jak najdłuższym okresie kredytowania, inna będzie chciała jak najmniejsze odsetki, ale są także ludzie, dla których największą rolę odgrywa wysokość kredytu. Wśród tak wielu propozycji, które funkcjonują na rynku, każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne jest, abyśmy mieli odpowiednie zabezpieczenie. Kupując samochód musimy przede wszystkim wiedzieć, jakie są nasze potrzeby i sprawdzić, który bank zgodzi się pomóc nam w zakupie. Ofert jest tak wiele, że ciężko jest samodzielnie zorientować się, która propozycja jest najlepsza dla nas. Jak znaleźć kredyt na samochód, który spełnia nasze wymagania?

http://www.flickr.com/photos/10542402@N06/6281623243

http://www.flickr.com/photos/10542402@N06/6281623243


Banków jest bardzo wiele. Nie jesteśmy więc w stanie sprawdzić wszystkich osobiście. Jeśli zdecydowalibyśmy się na sprawdzenie tych, które są niedaleko prawdopodobnie nie znaleźlibyśmy najciekawszych ofert. Dostęp do ofert bankowych dają nam strony temu poświęcone. Możemy na nich znaleźć porównanie propozycji wielu banków, z których na pewno wybierzemy najciekawszą dla siebie. Taka oferta powinna sprostać naszym wymaganiom, dzięki czemu będziemy zadowoleni z zakupu. Obecnie każdy salon sprzedaży samochodów współpracuje z kilkoma bankami, co umożliwia dostosowanie oferty do swoich potrzeb. Dzięki ułatwieniom, jakie dają nam strony porównujące oferty, będziemy mogli upewnić się, że kredyt samochodowy, który zaciągniemy będzie najlepszy z dostępnych na rynku.

Ile banków tyle propozycji. Dlatego kupując auto musimy mieć trochę czasu, aby sprawdzić czy oferta, którą dostaliśmy jest rzeczywiście najlepsza. Kupno samochodu na kredyt już nikogo nie dziwi. Jest to dosyć spory wydatek i często samodzielnie nie bylibyśmy w stanie go sfinansować, dlatego wiele osób wybiera takie rozwiązanie.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Blip
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

7 komentarze do wpisu “Jak znaleźć kredyt na samochód?”


 1. A może jakieś porównanie tych banków, hmm?

  1
 2. Faktycznie, przydałoby się takie zestawienie, bo o dobry kredyt na auto ciężko. Tym bardziej jak ktoś na co dzień się tym nie interesuje.

  3
 3. te porównywarki to dobra opcja, bo przynajmniej nie trzeba latać do każdego banku tylko można w domowych warunku zobaczyć przykładowe oferty.

  4
 4. Witam

  Coś dla miłośników tunningu :). Farba specjalistyczna do
  malowania zacisków, bębnów.

  Na stronie wiele innych farb, m.in. antykorozyjne, żaroodporne, do felg, podkłady bezbarwne do zderzaków, do metali itp.

  5
 5. aniela42 pisze:

  bez pomocy doradcy finansowego ciężko znaleźć odpowiedni kredyt, sama korzystam z pomocy pana Adriana Maciuła z katowickiego oddziału open finance

  6
 6. A jakiś dobry oddział i doradca w Warszawie? Wspomoże ktoś?

  7


Prześlij komentarz

Why ask?